1855A-BRN-1000
Belden
75 Ohm SDI Coax, Mini RG-59, 23 AWG Solid Bare Copper Conductor, PE Insulation, Foil + 95% Tinned Copper Braid Shield, PVC Jac ...
+ see all
액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
75 Ohm SDI Coax, Mini RG-59, 23 AWG Solid Bare Copper Conductor, PE Insulation, Foil + 95% Tinned Copper Braid Shield, PVC Jacket, CMR - 1000 ft
Search Keywords: 1855ABRN1000
  • 공급자:
    Belden
  • 부품 번호:
    1855A-BRN-1000
  • Alias/AKA:
    1855A-0011000