FHDK10N5101
Baumer Electric
Diffuse Sensor
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Diffuse Sensor
Search Keywords: FHDK10N5101
  • 공급자:
    Baumer Electric
  • 부품 번호:
    FHDK10N5101
  • Alias/AKA:
  • COO:
    CH
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Output Type:
    N/A
  • Minimum Operating Supply Voltage:
    10 V
  • Maximum Operating Supply Voltage:
    30 V
  • Operating Temperature:
    -25 to 65 °C
  • Dimension:
    12 x 14 x 33.7 mm