LEDWCD040S222PS
Autec Power Systems
AC/DC LED Pwr Sply - Const Curr - 40W - Fixd: 22 Vdc (OC) @ 2,220mA - Dim: 1-10 Vdc/Resist
설명 +
Search Keywords: LEDWCD040S222PS
  • 부품 번호:
    LEDWCD040S222PS
  • Dimming:
    1 to 10 Vdc/Resistance
  • Maximum Output Power:
    40 W
  • Output Voltage Range:
    6.0 to 16.0 Vdc
  • Maximum Output Current:
    2,220 mA (2.22 A)
  • Operating Temperature:
    -20 to 60 °C