LEDWCD025S105PS
Autec Power Systems
AC/DC LED Pwr Sply - Const Curr - 25W - Fixd: 30 Vdc (OC) @ 1,103mA - Dim: 1-10 Vdc/Resist
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: LEDWCD025S105PS
  • 공급자:
    Autec Power Systems
  • 부품 번호:
    LEDWCD025S105PS
    EAR99
    1
  • Input/Output Type:
    AC/DC
  • Style:
    Enclosed
  • Type:
    Constant Current
  • Output Type:
    Fixed, Dimmable
  • Dimming:
    1 to 10 Vdc/Resistance
  • Maximum Output Power:
    25 W
  • Output Voltage Range:
    8.0 to 24.0 Vdc
  • Maximum Output Current:
    1,103 mA (1.103 A)
  • Minimum AC Input Voltage:
    90
  • Maximum AC Input Voltage:
    305
  • Minimum DC Input Voltage:
    Not App
  • Maximum DC Input Voltage:
    Not App
  • Termination Style:
    Wire Leads
  • Input Connector Type:
    Stripped and Tinned
  • Output Connector Type:
    Stripped and Tinned
  • Operating Temperature:
    -20 to 70 °C