Q6F3GXXG12E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 6mm - Green - 12VDC - Flush Mount - Satin Grey Bezel - Wires - IP67
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: Q6F3GXXG12E
  • 공급자:
    APEM Inc.
  • 부품 번호:
    Q6F3GXXG12E
  • COO:
    GB
  • ECCN:
    EAR99
    25
  • Color:
    Green
  • Dimension:
    22 x 9.23 x 8 mm