DID-29PFFP-SL8001
Amphenol LTW
DVI-I Dual, Metal, 1.5A, 29 pins, Female Connector, Female Contact, Straight, Screw Thread, PCB 180°, Receptacle, Nut Thread 4 ...
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
DVI-I Dual, Metal, 1.5A, 29 pins, Female Connector, Female Contact, Straight, Screw Thread, PCB 180°, Receptacle, Nut Thread 4 inch-40 UNC, IP68 Unmated