2ASL4LB-5-024
Altech
Altech 2ASL4LB-5-024 LED Metal Selector Switch Operator, Red, 24 VAC/DC, 3 Position, 22mm
+ see all
액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +