9062A-BK021
Alpha Wire
Coaxial Cable Braid Polyethylene 22AWG 6.27mm 750VAC Black 304.8m Reel - 304.8m (1000ft)/Box
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: 9062ABK021
  • 공급자:
    Alpha Wire
  • 부품 번호:
    9062A-BK021
  • Alias/AKA:
    9062A-BLACK-BOX-1000
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Cable Length:
    304.8 m
  • Family:
    9062A