ATCA-04-750M-V
Abracon
Toroidal Inductor - Low EMI - 75uH (+/-) 20% - DCR 0.039 ohms - 3A - 27.0mm Dia x 13.5mm - Vertical Mount
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Tray 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +