AMELH4030S-R24MT
Abracon
SMD Power Inductor - 0.24uH ±20% - 22A - DCR:2.4 mOhms Max - 4.2x4.2x3.0mm - Tape&Reel
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
REEL 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +