ABT-8-75-3-T
Abracon
RF Balun - 1GHz to 1.5GHz Frequency Range - 75 / 75Ohm Unbalanced/Balanced Impedance - Module.
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
REEL 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +