AF16-30-10-11
ABB
ABB-CONTACTORS,OLS,MMPS - AF RANGE, (9-38), 3-POLE
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 미준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: AF16301011
  • 공급자:
    ABB
  • 부품 번호:
    AF16-30-10-11
  • 측정 단위:
    Per Each
    No
  • COO:
    FR
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Maximum Current Rating:
    30 A
  • Contact Arrangement:
    4PST-NO
  • DC Coil Voltage:
    20 to 60 V
  • AC Coil Voltage:
    24 to 60 V
  • Maximum DC Voltage Rating:
    N/A
  • Maximum AC Voltage Rating:
    690 V