PC792A-1C-C2-48C2.3-DN-X
Picker Components
Automotive Relay - 1FormC - SPDT - 35A - Coil: 48VDC@2.3W - Internal Diode - Dust Cover - Metal Bracket - Quick Connects
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +