GES99F-A-C0
Panduit
Grommet Edging, Solid - PO - Black, Weather Resist - 0.099 in TH - 100ft/Roll
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Reel 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: GES99FAC0
  • 공급자:
    Panduit
  • 부품 번호:
    GES99F-A-C0
  • 측정 단위:
    Per Roll
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Body Thickness:
    0.8 mm
  • Color:
    Black
  • Durometer:
    N/A
  • Dimension:
    4.8 mm