ERJ-8GEYJ101V
Panasonic
Res Thick Film 1206 100 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
설명 +
Search Keywords: ERJ8GEYJ101V
  • 부품 번호:
    ERJ-8GEYJ101V
  • COO:
    JP
  • Resistance Value:
    100 Ohm
  • Power Rating:
    0.25 (1/4) W
  • Tolerance:
    5 %
  • Case Size:
    1206
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C