- ERJ-6ENF1912V
설명
Res Thick Film 0805 19.1K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Search Keywords: ERJ6ENF1912V
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
공급자:Panasonic
부품 번호:ERJ-6ENF1912V
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8533210030
COO:CN
ECCN:EAR99
Reel Pack:
5000 -
Resistance Value:19.1 KOhm
Power Rating:0.125 (1/8) W
Tolerance:1 %
Case Size:0805
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Operating Temperature:-55 to 155 °C