ERG-2SJ331
Panasonic
Res Metal Oxide Film 330 Ohm 5% 2W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Bulk
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Discontinued
Box 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: ERG2SJ331
  • 공급자:
    Panasonic
  • 부품 번호:
    ERG-2SJ331
  • COO:
    ID
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Termination Style:
    Axial
  • Power Rating:
    2 W
  • Resistance Value:
    330 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±350 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 200 °C
  • Packaging:
    Bulk
  • Dimension:
    12 x 4 mm
  • Terminal Pitch:
    N/R
Tools/3D Models +
  • This product is discontinued, but still in stock.
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
재고 보유: 4
Ships today, if you order in Buy all 4 in-stock or the regular minimum order quantity of 1000