- ERA-3AEB152V
설명
Res Thin Film 0603 1.5K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Search Keywords: ERA3AEB152V
공급자:Panasonic
부품 번호:ERA-3AEB152V
5000 -
Resistance Value:1.5 KOhm
Power Rating:0.1 (1/10) W
Tolerance:0.1 %
Case Size:0603
Temperature Coefficient:±25 ppm/°C
Operating Temperature:-55 to 155 °C