- EEE-FP1H101AP
설명
Cap Aluminum Lytic 100uF 50V 20% (8 X 10.2mm) SMD 0.18 Ohm 670mA 2000h 105°C Automotive T/R
Search Keywords: EEEFP1H101AP
공급자:Panasonic
부품 번호:EEE-FP1H101AP
Reel Pack:
500 -
Capacitance Value:100 uF
Tolerance:20 %
Operating Temperature:-55 to 105 °C
Mounting:Surface Mount
Size:8 x 10.2 mm
Termination Style:N/R
Voltage:50 VDC