6TPF330M9L
Panasonic
Capacitor Tant Polymer - 330uF - 6.3VDC - D3L CASE - 20% - 7.3 X 4.3 X 2.8mm - SMD - 7343 - 0.009 Ohm - 105°C - T/R.
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Reel 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: 6TPF330M9L
  • 공급자:
    Panasonic
  • 부품 번호:
    6TPF330M9L
  • COO:
    ID
  • ECCN:
    EAR99
    2500
  • Leakage Current:
    207.9 uA
  • Capacitance Value:
    330 uF
  • Lead Diameter:
    N/R
  • Case Code:
    D3L
  • Insulation:
    N/R
  • Case Style:
    Molded
  • Equivalent Series Resistance:
    0.009 Ohm