4TPF470ML
Panasonic
The 4TPF470ML is a TPF series conductive polymer tantalum solid capacitor featuring a 470 µF capacitance and a 4.0V rated volt ...
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Reel 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
The 4TPF470ML is a TPF series conductive polymer tantalum solid capacitor featuring a 470 µF capacitance and a 4.0V rated voltage.
Search Keywords: 4TPF470ML
  • 공급자:
    Panasonic
  • 부품 번호:
    4TPF470ML
  • COO:
    ID
  • ECCN:
    EAR99
    2500
  • Leakage Current:
    188 uA
  • Family:
    TPF
  • Case Code:
    D3L
  • Case Style:
    Molded
  • Equivalent Series Resistance:
    0.01 Ohm
  • Construction:
    Flat
  • Capacitance Value:
    470 uF