- TX2SA-24V-Z
TX2SA-24V-Z
Panasonic Electronic Components
Signal Relay 24VDC 2A DPDT(15x9.4x8.4)mm SMD Medical
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Certificate of Compliance Guarantee
설명
Search Keywords: TX2SA24VZ
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
부품 번호:TX2SA-24V-Z
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8536410020
COO:JP
ECCN:EAR99
공급자 표준 포장:
500 -
Relay Construction:Non-Latching12534
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:24 V
Contact Arrangement:DPDT12514
Maximum Current Rating:2 A
Mounting:Surface Mount12526
Operating Temperature:-40 to 85 °C
Dimension:15 x 9.4 x 8.2 mm
Termination Style:Gull Wing12536
Coil Current:5.8 mA