- SP2-L2-DC12V
SP2-L2-DC12V
Panasonic Electronic Components
Power Relay 12VDC 10DC/15AAC DPDT(51x25.6x27.65)mm Plug-In
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Certificate of Compliance Guarantee
설명
Search Keywords: SP2L2DC12V
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
부품 번호:SP2-L2-DC12V
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8536410050
COO:JP
ECCN:EAR99
공급자 표준 포장:
20 -
Relay Construction:Latching Double Coil
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:12 V
Contact Arrangement:DPDT
Mounting:Connector
Termination Style:0.187Quick Connect
Push to Test Button:No
Led Indicator:No
Operating Temperature:-50 to 60 °C
Coil Resistance:480 Ohm