G9EA-1-B-DC12
Omron Electronics
Power Relay 12VDC 100A SPST-NO(73x36x67.2)mm Flange
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: G9EA1BDC12
  • 공급자:
    Omron Electronics
  • 부품 번호:
    G9EA-1-B-DC12
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Relay Construction:
    Non-Latching
  • AC Coil Voltage:
    N/A
  • DC Coil Voltage:
    12 V
  • Contact Arrangement:
    SPST-NO
  • Mounting:
    Flange Mount
  • Operating Temperature:
    -40 to 70 °C