G7L-1A-BUBJ-CB-DC24
Omron Electronics
Power Relay 24VDC 30A SPST-NO(52.5x34.5x49)mm Bracket
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: G7L1ABUBJCBDC24
  • 공급자:
    Omron Electronics
  • 부품 번호:
    G7L-1A-BUBJ-CB-DC24
  • COO:
    ID
  • ECCN:
    EAR99
    20
  • Relay Construction:
    Non-Latching
  • AC Coil Voltage:
    N/A
  • DC Coil Voltage:
    24 V
  • Contact Arrangement:
    SPST-NO
  • Maximum Current Rating:
    30 A
  • Mounting:
    Bracket Mount
  • Termination Style:
    Screw Terminal
  • Push to Test Button:
    Yes
  • Led Indicator:
    No
  • Operating Temperature:
    -25 to 60 °C