- G6RN-1-DC48
G6RN-1-DC48
Omron Electronics
Power Relay 48VDC 8A SPDT(28.5x10x15)mm THT
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Certificate of Compliance Guarantee
설명
Search Keywords: G6RN1DC48
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
공급자:Omron Electronics
부품 번호:G6RN-1-DC48
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8536490050
COO:MY
ECCN:EAR99
공급자 표준 포장:
400 -
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:48 V
Contact Arrangement:SPDT
Mounting:Through Hole
Termination Style:PC Pin
Push to Test Button:No
Led Indicator:No
Operating Temperature:-40 to 85 °C
Coil Resistance:9.21 KOhm