G6K-2F-RF-S-DC12
Omron Electronics
Electromechanical Relay 12VDC 1.315KOhm 1A DPDT(10.7x7.8x5.4)mm SMD High Frequency Relay
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Reel 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: G6K2FRFSDC12
  • 부품 번호:
    G6K-2F-RF-S-DC12
    EAR99
    300
  • DC Coil Voltage:
    12 V
  • Maximum Current Rating:
    1 A
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Pin Count:
    8
  • Operating Temperature:
    -40 to 70 °C
  • Dimension:
    10.7 x 7.8 x 5.4 mm