G6E-134P-ST-US-DC24
Omron Electronics
Signal Relay 24VDC 3A SPDT(16x10x8)mm THT
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: G6E134PSTUSDC24
  • 공급자:
    Omron Electronics
  • 부품 번호:
    G6E-134P-ST-US-DC24
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Relay Construction:
    Non-Latching
  • AC Coil Voltage:
    N/A
  • DC Coil Voltage:
    24 V
  • Contact Arrangement:
    SPDT
  • Maximum Current Rating:
    3 A
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    PC Pin
  • Operating Temperature:
    -40 to 70 °C
  • Coil Resistance:
    2.88 KOhm