- G5V-1-DC24
G5V-1-DC24
Omron Electronics
Signal Relay 24VDC 1A SPDT(12.5x7.5x10)mm THT
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Tube 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명
Search Keywords: G5V1DC24
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
공급자:Omron Electronics
부품 번호:G5V-1-DC24
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8536490050
COO:CN
ECCN:EAR99
공급자 표준 포장:
500 -
Relay Construction:Non-Latching12534
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:24 V
Contact Arrangement:SPDT12514
Maximum Current Rating:1 A
Mounting:Through Hole12526
Operating Temperature:-40 to 70 °C
Dimension:12.5 x 10 x 7.5 mm
Termination Style:PC Pin12536
Coil Current:6.25 mA