G3VM-201DR(TR05)
G3VM-201DR(TR05)
Omron Electronics
재고 보유: 83
최소 주문: 5
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
MOSFET Relay - SPST-NO (1 Form A) - AC, DC Output - 1.64VDC Input - 700mA, 0 to 200 V Load - Dip-4 Package - Gull Wing.
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +