- G3VM-101BR1
G3VM-101BR1
Omron Electronics
MOS FET SSR - SPST-NO - Load 100V 3.5A - Input 10mA - 6-pin DIP - -40°C to 110°C
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Tube 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명