TCH35P20R0JE
Ohmite
Res Thick Film 20 Ohm 5% 35W ±50ppm/°C Molded TO-220 RDL
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
TUBE 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: TCH35P20R0JE
  • 공급자:
    Ohmite
  • 부품 번호:
    TCH35P20R0JE
  • COO:
    AT
  • ECCN:
    EAR99
    30
  • Termination Style:
    Radial
  • Power Rating:
    35 W
  • Resistance Value:
    20 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±50 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 175 °C
  • Packaging:
    N/A
  • Dimension:
    10.41 x 4.82 x 15 mm
  • Terminal Pitch:
    5.33 mm