L100J2K0E
Ohmite
Res Wirewound 2K Ohm 5% 100W ±260ppm/°C Vitreous Enamel RDL Lug Bolt-On
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
BOX 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: L100J2K0E
  • 공급자:
    Ohmite
  • 부품 번호:
    L100J2K0E
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Technology:
    Wirewound
  • Case Style:
    Vitreous Enamel
  • Mounting:
    Bolt-On
  • Power Rating:
    100 W
  • Termination Style:
    Radial Lug
  • Resistance Value:
    2 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±260 ppm/°C