15FR200E
Ohmite
Res Wirewound 0.2 Ohm 1% 5W Silicone AXL
설명 +
Search Keywords: 15FR200E
  • 부품 번호:
    15FR200E
  • Power Rating:
    5 W
  • Resistance Value:
    200 mOhm
  • Tolerance:
    1 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 275 °C
  • Dimension:
    23.8 x 8.4 mm