EPP-200-24
MEAN WELL
AC/DC Open Frame Power Supply (PSU) - ITE - 1 Output - 140 W - 200W @ 10CFM - 80V AC to 264V AC.
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
End of Life: Final orders must be placed by 12. 31. 2026
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: EPP20024
  • 공급자:
    MEAN WELL
  • 부품 번호:
    EPP-200-24
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimension:
    101.6 x 50.8 x 29 mm
  • AC Input Voltage:
    80 to 264 V