- APC-25-700
설명
AC/DC LED Power Supply - Const Curr - 25.2W - Fixed: 36 Vdc @ 700mA - Dim: No.
Search Keywords: APC25700
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
공급자:MEAN WELL
부품 번호:APC-25-700
측정 단위:Per Each
ECCN:EAR99
공급자 표준 포장:
Dimming:No
Maximum Output Power:25 W
Output Voltage Range:11.0 to 36.0 Vdc
Maximum Output Current:700 mA (0.7 A)
Operating Temperature:-30 to 70 °C