IXGH30N60BD1
IXYS Corp
Trans IGBT Chip N-CH 600V 60A 3-Pin(3+Tab) TO-247AD
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Discontinued
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: IXGH30N60BD1
  • 공급자:
    IXYS Corp
  • 부품 번호:
    IXGH30N60BD1
    EAR99
    1
  • Family:
    IXGH30N60BD1
  • Maximum Gate Emitter Voltage:
    ±20 V
  • Maximum Continuous Collector Current:
    60 A
  • Maximum Collector Emitter Voltage:
    600 V