IXFR180N10
IXYS Corp
Trans MOSFET N-CH 100V 165A 3-Pin(3+Tab) ISOPLUS 247
Discontinued
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: IXFR180N10
规格 +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • 供应商:
    IXYS Corp
  • 部件编号:
    IXFR180N10
  • 计量单位:
  • Maximum Continuous Drain Current:
    165 A
  • Maximum Drain Source Resistance:
    8@10V mOhm