IXFH12N90
IXYS Corp
Trans MOSFET N-CH 900V 12A 3-Pin(3+Tab) TO-247AD
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Discontinued
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: IXFH12N90
  • 공급자:
    IXYS Corp
  • 부품 번호:
    IXFH12N90
    EAR99
    1
  • Channel Mode:
    Enhancement
  • Family:
    IXFH12N90
  • Maximum Drain Source Resistance:
    900@10V mOhm
  • Channel Type:
    N
  • Maximum Continuous Drain Current:
    12 A