GQCALF016190JGT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 619 Ohm ±5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - ...
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Tube 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 619 Ohm ±5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - QSOP-24 - Tube