- HW1S-2TF10
HW1S-2TF10
IDEC Corporation
Switch Selector N.O. SPST 90° Knob 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Screw 500000Cycles Panel Mount
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Certificate of Compliance Guarantee
설명
Search Keywords: HW1S2TF10
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
공급자:IDEC Corporation
부품 번호:HW1S-2TF10
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8536509065
COO:JP
ECCN:EAR99
공급자 표준 포장:
1 -
Type:2 Position
Pole Throw Configuration:SPST
Actuator Style:Knob
Illumination Color:N/R
Illumination Type:N/R
Typical Illumination Voltage:N/R
Maximum Current Rating:10@110VAC A