CW4L-M1E10Q4R
IDEC Corporation
Switch Push Button N.O. SPST Flush Round Button 10A 240VAC 240VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: CW4LM1E10Q4R
  • 공급자:
    IDEC Corporation
  • 부품 번호:
    CW4L-M1E10Q4R
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Mounting:
    Panel Mount
  • Pole Throw Configuration:
    SPST
  • Bushing Type:
    Threaded
  • Switch Configuration:
    N.O.
  • Contact Rating @ Voltage:
    10A@120 VAC
  • Actuator Style:
    Flush Round Button
  • Illumination:
    Red,LED
  • Terminal Type:
    Screw
  • Body Orientation:
    Straight
  • Dimension:
    49.2mm x 30mm x 42.4 mm