CW4B-M1E10R
IDEC Corporation
Pushbutton Switch - SPST - On-Mom - 10A 240VAC 24VDC - Red Round, Flat Actuator - Screw Terminal - Panel Mount.
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +