HDRA-E68FAG1+
HTK HONDA
Conn SCSI F 68 POS 0.8mm IDT RA Cable Mount 68 Terminal 1 Port
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: HDRAE68FAG1
  • 공급자:
    HTK HONDA
  • 부품 번호:
    HDRA-E68FAG1+
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Type:
    SCSI
  • Body Orientation:
    Right Angle
  • Mounting:
    Cable Mount
  • Gender:
    F
  • Termination Method:
    IDT
  • Pitch:
    0.8 mm
  • Number of Contacts:
    68
  • Maximum Voltage Rating:
    30 VAC
  • Maximum Current Rating:
    0.3 A