- 412-K14-LN2-10A
412-K14-LN2-10A
E-T-A Engineering Technology
Circuit Breaker Thermal 1Pole 10A 115VAC
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Box 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명
Search Keywords: 412K14LN210A
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
부품 번호:412-K14-LN2-10A
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8536200020
COO:DE
ECCN:EAR99
공급자 표준 포장:
1 -
Type:Thermal2867
Voltage Rating:1152868VAC,282868VDC
Number of Poles:12860
Current Rating:10 A
Terminal Design:Screw2865
Operating Temperature:-55 to 75 °C