CD19FD242FO3F
CD19FD242FO3F
Cornell Dubilier
재고 보유: 0
최소 주문: 5
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CD19FD242FO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 2400pF (+/-) 1% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C
설명 +
Search Keywords: CD19FD242FO3
  • 공급자:
  • 부품 번호:
    CD19FD242FO3
  • 측정 단위:
    Per Each
    No
  • HTS:
    EAR99
    50
  • Capacitance Value:
    0.0024 uF
  • Construction:
    N/A
  • Lead Diameter:
    0.8 mm
  • Lead Pitch For Radial:
    8.7 mm