CD15FD221JO3F
CD15FD221JO3F
Cornell Dubilier
재고 보유: 1,623
최소 주문: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CD15FD221JO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 220pF (+/-) 5% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C
설명 +
Search Keywords: CD15FD221JO3
  • 공급자:
  • 부품 번호:
    CD15FD221JO3
  • 측정 단위:
    Per Each
    No
  • HTS:
  • Dimension:
    11.7(Max) x 5.1(Max) x 9.7(Max) mm
  • Lead Pitch For Radial:
    5.9 mm
  • Capacitance Value:
    220 pF
  • Construction:
    N/A
  • Lead Diameter:
    0.6 mm