CD15ED680JO3F
CD15ED680JO3F
Cornell Dubilier
재고 보유: 1,024
최소 주문: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CD15ED680JO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 68pF (+/-) 5% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= -20 to 100ppm/°C
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 미준수
BAG 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: CD15ED680JO3
  • 공급자:
  • 부품 번호:
    CD15ED680JO3
  • 측정 단위:
    Per Each
    No
  • HTS:
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Lead Pitch For Radial:
    5.9 mm
  • Capacitance Value:
    68 pF
  • Dimension:
    11.4(Max) x 4.6(Max) x 9.1(Max) mm
  • Family:
    CD15
  • Lead Diameter:
    0.6 mm