SDR1005-102KL
Bourns
Inductor Power Wirewound 1mH 10% 1KHz 78Q-Factor Ferrite 300mA 3.9Ohm DCR T/R
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
REEL 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: SDR1005102KL
  • 공급자:
    Bourns
  • 부품 번호:
    SDR1005-102KL
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    600
  • Inductance:
    1 mH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    300 mA
  • Maximum DC Resistance:
    3.9 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C