MOV-07D820KTR
Bourns
Var MOV 50VAC/65VDC 1200A 82V Thru-Hole Radial T/R
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
REEL 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: MOV07D820KTR
  • 공급자:
    Bourns
  • 부품 번호:
    MOV-07D820KTR
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Varistor Voltage:
    82 V
  • Clamping Voltage:
    135 V
  • Clamping Current:
    10 A
  • Mounting:
    Through Hole
  • Dimension:
    3.4 x 11 x 9 mm
  • Maximum AC Voltage Rating:
    50 V
  • Maximum DC Voltage Rating:
    65 V
  • Maximum Surge Current:
    1200 A
  • Lead Style:
    Radial
  • Lead Pitch:
    5 mm
  • Energy:
    5.5 J
  • Size Code:
    N/R
  • Technology:
    Metal Oxide
  • Tolerance Voltage:
    10 %